سئوئ داخلی سایت چیست ؟ | طراحی سایت | مدیران طرح | 02188444637

سئوئ داخلی سایت چیست ؟

سئوئ داخلی سایت چیست ؟

سئوی داخلی سایت چیست و چگونه می توان به استاندارد شازی یک وب سایت و بهینه سازی سئوی آن پرداخت ؟

امروز در این مقاله هدف بر این است که حواشی سئوی یک وب سایت به بحث بپردازیم . پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

زمانی که هدف شما این است که ترافیک وب سایت خود را از راه موتور های جست و جوگر بالا ببرید می بایست به فکر استاندارد سازی وب سایت بر اساس قوانین و مقررات موتور های جست و جوگر همانند گوگل باشید . الگوریتم های گوگل همواره در حال آپدیت می باشند و هدف بر این مسئله است که نتیجه های دارای ربط و دقیق تر به کاربران نشان داده شود .

سئو داخلی وب سایت به یک مجموعه از مورد های اساسی و دارای تاثیر در رتبه بندی وب سایت نزد موتور های جستجو اشاره دارد که به طور معمول به وسیله مدیریت سایت قابل تصمیم گیری و تنظیم می باشد . البته کلیه این فرآیند ها تنها به منظور رتبه گرفتن نمی باشد بلکه در انجام یک بازاریابی اینترنتی موفقیت آمیز هم نقش دارد .

پس وب سایت شما نیز برای موتور های جست و جوگر و نیز کاربران می بایست بهینه سازی گردد .

تگ عنوان

یکی از اساسی ترین عوامل در سئو داخلی یک وب سایت ، تگ عنوان می باشد و اولین مسئله چیزی می باشد که در مقابل کاربران قرار می گیرد و همین طور در باره محتوای صفحه به موتور های جست و جو اطلاع می دهد . در زمان نوشتن تگ عنوان آن را کوتاه کرده و توصیفی مد نظر قرار دهید و از کلمه های خاص و ویژه و قابل توجه ( رایگان – قدم به قدم – راز ها – ترفند ها ) بهره بگیرید .

تگ توضیحات متا

گوکل اعلام نموده که از تگ توضیحات متا تحت عنوان یک عامل مستقیم درجه بندی بهره نمی گیرد ولیکن این موضوع به معنی بی اهمیت و ارزش بودن این تگ نمی باشد . چنان چه یک توضیح قابل توجه و مفید و مطلوب درباره مقاله یا صفحه مد نظر بنویسید کاربران به کلیک کردن ترغیب شده و به سایت شما ورود پیدا می کنند .

کلمه های کلید و تولید محتوا

تولید محتوا یکی از اساسی ترین و اصلی ترین جزء در یک وب سایت به شمار می رود و به صورت مستقیم د ر موضوع بازاریابی و سئو نقش پر رنگی را ایفا می کند . گوگل هم همواره اشاره به اهمیت داشتن محتوا کرده است و حتی الگوریتم پاندا را به منظور نظارت به این مسئله به وجود آورده است .

تصاویر و بهینه سازی آن در سئو درونی وب سایت

به طور معمول در زمان اضافه کردن تصویر ها به محتوا ، عکس هایی برگزیده خواهند شد که دارای ربط با مسئله و البته مورد پسند کاربران باشند ولیکن همان طور که در ابتدای مقاله به آن پرداختیم ، سئو هم برای موتور های جست و جو و هم برای کاربران مد نظر گرفته شده است .

بهره گرفتن از دکمه های اشتراک گذاری

سیگنال شبکه های اجتماعی امکان دارد به طور مستقیم به روی رتبه بندی دارای تاثیر نباشد ولیکن برندینگ و جذب نمودن کاربر را از راه شبکه های اجتماعی به ارمغان می آورد . از سویی دیگر قرار گرفتن دکمه های اشتراک گذاری قابلیت دریافت کردن لینک را مهیا می کند .

میزان سرعت بارگذاری سایت

میزان سرعت بارگذاری صفحه به میزان زمانی که طول می کشد تا یک صفحه از وب سایت به صورت کامل بارگذاری شود ، اطلاق می گردد . زمان بارگذاری به عواملی همانند بهینه بودن وب سایت ، طراحی سایت و هاست وب سایت بستگی خواهد داشت .

گروه مهندسی و توسعه مدیران طرح ، آماده خدمت گذاری به صاحبان مشاغل و طراحی سایت های حرفه ای می باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *