35

قالب آماده به چه معناست ؟

سایت آماده ای که  مدیران طرح برای شما  مطابق با شغلتان طراحی میکند  به سه مورد دامنه، سرور (فضای میزبانی) و قالب سایت (طراحی ظاهری و گرافیکی به همراه برنامه نویسی) نیاز دارد تا بتواندتمامی محتوای و دست اورد های خود را وارد آن نموده و کاربران وب سایت بتوانند در فضای آنلاین آن را مشاهده نموده و با ان کار انجام بدهند.

وقتی شما یک بار سایت آماده طراحی می کنید و مراحل طراحی گرافیکی و کدنویسی وبرنامه نویسی آن به پایان می رسد، شما مجموعه ای از فایل ها را در اختیار خواهید داشت که به آن قالب وب سایت می گویند. حال اگر شما بخواهید از همان طرح ظاهری در سایتی با نشانی دیگر در اینترنت استفاده نمایید، میتوانید از همان مجموعه در اختیارتان که آماده استفاده می باشد استفاده نمایید. به همین دلیل نام سایت آماده یا قالب های از پیش طراحی شده را برای این دسته از قالب های وب سایت در نظر گرفته اند.

بیک موضوع روشن است، وقتی طراح وب سایت، عملیات طراحی قالب را یک بار انجام می دهد، برای استفاده مجدد از همان قالب در وب سایت های دیگر، نیازی به انجام مجدد بسیاری از فرآیندها از پایه نخواهد داشت که این موضوع سبب صرفه جویی قابل توجهی در وقت و انرژی وی می شود. به همین دلیل پروژه سریع تر و ارزان تر می تواند به کارفرما تحویل داده شود.

افرادی که میخواهند یک وب سایت خوب و شیک و خیلی سریعتر در زمان و وقت داشته باشند . طراحی سایت  آماده بهترین گزینه برای آنها خواهد بود.

نکته ای که در این جا باید ذکر نماییم این است که در خریدسایت آماده حتما توجهات لازمه را داشته باشید تا از مراجع و شرکت های معتبر این کار را انجام دهید . از آن مهم تر ارائه خدمات پشتیبانی توسط شرکت طراح سایت آماده می باشد. اگر طراح، قالب خود را پشتیبانی فنی نماید شما دیگر لازم نیست به فکر مشکل فنی احتمالی باشید و از طرفی طراح قالب آماده نیز برای این که هیچ وقت درگیر مشکلات بعدی نشود قالب خود را از ابتدا با نهایت دقت کدنویسی خواهد نمود. لذا دریافت خدمات پشتیبانی از فروشنده را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

گروه مهندسی و توسعه مدیران طرح در طراحی سایت تحت عنوان قالب آماده تمامی نکات فوق را دارا و برای رضایت هر چه بیشتر مشتریان اینکار را تمام و کمال انجام می هد. مشتریان محترم نیاز نیست نگران طراحی سایت با عنوان سایت اماده باشند . پشتیبانی توسط تیم ما میتواند تمامی نگرانی شما را برطرف و رضایت شما را هر چه بیشتر جلب نماید .

همچین قیمت این طراحی سایت بسیار منصفانه گرفته میشود تا تمامی افراد بتوانند برای کسب و کار خود سایت داشته باشند . زیرا دنیای امروزه داشتن یک وب سایت از مهمترین کارهایی است که در زمینه تبلیغات باید تمامی کسب و کار ها به آن توجه کنند .

گروه مهندسی و توسعه مدیران طرح با ۵ سال سابقه در امر طراحی سایت آماده و کلیه قالب های از پیش آماده خود را به همراه نصب کامل و انجام تنظیمات و راه اندازی  وب سایت، یک سال خدمات پشتیبانی فنی پس از فروش، تضمین سرعت بارگزاری وب سایت، هاست رایگان و ورود اطلاعات اولیه به کارفرمایان محترم ارائه می نماید.