43 (2)

طراحی سایت املاک چیست ؟

طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت املاک را باید  افراد زیادی که مورد مناسب خود را برای خرید ،رهن و اجاره پیدا نمایند،تمامی املاک ها ی موجود در محل زندگی خود را جستجو میکنند و در آخر هم به نتیجه ی مطلوب نمیرسند.با پیشرفت تکنولوژی های مبتنی بر سایت و افزایش استفاده از اینترنت و دستیابی آسان همه مردم به فضای مجازی، روشهای سنتی بنگاه داری و مشاور املاک دیگر کاری قدیمی به نظر می رسد! چرا که طراحی سایت مشاور املاک ،  تسهیلات زیاد و فواید متعددی را جلوی پای مستاجران، موجران و مشاوران املاک قرار داده است. با طراحی سایت مشاور املاک ،ارتباط هم برای مخاطبین و هم مشاورین املاک راحت تر میشود و زمان کمتری از طرفین میگیرد.در ضمن مخاطبین شما  میتوانند جستجوی خود در سایت برای یافتن خانه ی مورد نظر محدود به محل خاص کرده و گزینه های مرتبط تر را مشاهده نمایند.

در واقع خانه،جایگاهی است که وقت بسیار زیادی را در آن میگذرانیم.بدیهی است که وقت زیادی را نیز برای انتخاب آن باید گذاشته شود.عموم مردم برای اینکه منزل مورد نظر خود را انتخاب نمایند از جستجوی محلی استفاده میکنن.البته راه دیگری هم ندارند چون منبعی موجود نیست تا روش دیگری را برای جستجو به کار گیرند.در این روش جستجو وقت هزینه زیادی بدون اینکه نتیجه ی مطلوبی داشته باشد صرف میگردد.راه حلی که برای جبران صرف این منابع، در دنیا امروز میتوان پیش گرفت کمک از فضای اینترنتی است.

 

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک هم به نفع مشتریان است و هم مشاوران املاک.زیرا آنان که باید زمان زیادی را برای بازدید از منازل مختلف در مکان ها و با مسافت ها ی متفاوت میگذاشتند را دیگر نمیگذارند و  میتوانند در منزل و با مشورت گرفتن  از افراد دیگر و همچنین موجود بودن قابلیت مقایسه منازل باهم انتخاب را بسیار راحتر کرده و هزینه های جاری را بسیار کمتر میکند.مشاوران املاک نیز اکثر وقت خود را میتوانند برای جذب صاحبین ملک گذاشته تا منزل خود را با استفاده از مشاور املاک شما به دید عموم برسانند.همچنین با این امکان وجه تمایزی که بین شما و رقبایتان به وجود می آید،کسبتان را خاص تر و کارآمد تر کرده و مخاطبین بیشتری را به سمت مشاور املاک شما میکشاند.

 

چگونگی طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک بصورتی انجام شده که مدیر سایت می تواند به افراد اجازه اضافه نمودن ملک در سایت بدهد که پس از افزودن اطلاعات مسکن برای فروش یا اجاره، پس از تائید نهایی توسط مدیر سایت، برای عموم قابل مشاهده خواهد بود. در این امکان توسط شرکت طراحی وب سایت املاک سه سوت وب بوجود آمده که مدیر سایت می تواند از میان ملکهای ثبت شده بعضی را بصورت ویژه و خاص در بخشهای مختلف صفحه اصلی سایت فروش و اجاره ملک نمایش دهد.وب سایت املاک موجب شده تا مخاطبین در طیف گسترده تری بتوانند از خدمات شما بهره ببرند.

 

 

طراحی وب سایت املاک

باهدف تسریع و تسهیل مدیریت فروش و اجاره ملک در کل کشور مصمم شدیم تا با طراحی وب سایت املاک و مستغلات برای مشاورین مسکن و فعالان این حیطه، سهمی کوچک در به روزرسانی امور مربوط به فروش و اجاره مسکن در کشور به انجام رسانیم. پروژه طراحی وب سایت املاک و بنگاه ها توسط شرکت مهندسی سه سوت وب که متخصص در ارائه خدمات در زمینه طراحی سایت می باشد، پس از افزودن امکانات جدید به وب سایت املاک، این بسته دردسترس تمامی آژانسهای مسکن قرار می گیرد..

خدمات ما

  • معماری : کلیه امور از صفر تا صد طراحی – نظارت – اجرا
  • معماری داخلی: کلیه امور از صفر تا صد طراحی – نظارت – اجرا
  • غرفه سازی:طراحی – نظارت – اجرا
  • طراحی محصول و طراحی صنعتی: طراحی- نظارت – اجرا
  • دکوراسیون داخلی: خانگی – اداری- فروشگاهی صفر تا صد
  • طراحی و اجرای استندها و سازه های پرتابل
طراحی سایت آژانس هواپیمایی | سایت شرکتی | مدیران طرح | 02188444637