طراحی سایت بازی آنلاین | بازی آنللاین | طراحی سایت | مدیران طرح | 02188444637

 طراحی سایت بازی آنلاین

طراحی سایت بازی آنلاین باعث شده است   که کاربران با ورود به سایت تفریحی و بازی آنلاین می توانند با دوستانشان به بازی های مختلفی مانند شطرنج و … بپردازند و با اینکار شما را یک قدم به کسب درآمد در سایت نزدیک تر کنند. موضوعات می توانند متفاوت باشند از آرشیو تصویر با موضوعات گوناگون تا SMS مناسبتی، لطیفه، شعر، بازی های انلاین فلش ، چت انلاین و مسابقه های انلاین را می توان برای یک سایت بازی آنلاین در نظر گرفت .

 

ویژگی های ساخت سایت تفریحی و بازی آنلاین

عموما در ساخت سایت تفریحی و بازی آنلاین باید از قالب گرافیکی زیبا و گروه بندی برای جداسازی موضوعات مختلف سایت استفاده کرد زیرا نخستین گام در پیروزی یک سایت تفریحی و بازی آنلاین جذب مخاطبان و بازدید کنندگان است. در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی ها در ساخت سایت تفریحی و بازی آنلاین می پردازیم:

 

بازی های آنلاین:

افراد علاقه مند به بازی های آنلاین برای شکست دادن رقیبان خودشان حاضر اند پول و ساعت های بیشتری را در وب سایت تفریحی و بازی آنلاین شما سپری کنند. به خاطر داشته باشید هر چقدر مشتریان بیشتری در وب سایت شما باشند جایگاه وب سایت شما در موتورهای جستجوی گوگل بالاتر رفته و این قطعا به سود شما خواهد بود.

 

تبلیغات:

ممکن است در ابتدا درآمد چندانی از طریق بازی آنلاین نداشته باشید اما بسیاری از اسباب بازی فروشی ها و مراکز تفریحی وجود دارند که خواستار ایجاد تبلیغ در سایت شما هستند در نتیجه می توان دریافت تبلیغات را از مهم ترین منابع درآمدزایی برای صاحبان و دارندگان این نوع سایت ها دانست.

 

معرفی مراکز تفریحی و بازی:

بخش معرفی مراکز تفریحی و بازی در وب سایت از جمله بخش های سرگرم کننده و پربازدید سایت شما خواهد بود. وب سایت تفریحی و بازی آنلاین شما می تواند افرادی را که روزانه به جستجوی چنین مراکزی در گوگل می پردازند را  به وب سایت شما برساند و شما نیز در قبال چنین اطلاعات با ارزش به همراه جزئیات کامل از آنها آبونمان دریافت کنید.

 

مطالب مفید و جذاب:

می توانید مانند بخش معرفی مراکز تفریحی و بازی، بخشی را نیز برای مطالب مفید و جذاب از زندگینامه هنرمندان, ورشکاران, لطیفه, طنز و … قرار دهید. می توانید فرصت را غنیمت بشمارید و با طراحی درست این وب سایت ساعت های زیادی کاربر را در وب سایت خود مشغول نگهدارید و با این کار بازدید هر روزه از سایت خود را به صورت صعودی افزایش دهید.

 

ملزومات فنی:

در زیر با برخی از ملزومات فنی مختص سایت های تفریحی و بازی آنلاین آشنا می شوید:

 

سرعت و فضای بالا:

این مورد برای وب سایت‌های بازی صدق می‌کند، شرکت‌کنندگان زیادی به‌ صورت هم‌زمان و تعاملی در حال ارتباط با سرور سایت شما هستند، بنابراین وب‌سایت شما باید بتواند به‌صورت مناسبی به این نیازها پاسخگو باشد.

 

طراحی بهینه:

برای پربازدید بودن سایت تفریحی و بازی آنلاین شما، افراد باید بتوانند سایت شما را بشناسند و پیدا کنند. بهترین راه برای این کار، بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو است که به آن سئو نیز می‌گویند. با این کار، وب‌سایت شما در اکثر جستجوهای مرتبط، در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده می‌شود.

 

سایت سازی از طراحی و  پیاده سازی وب سایت های تفریحی و بازی، لیستی از سرویس و خدماتی را که در چنین وب سایت هایی قادر به پیاده سازی است ارائه نموده:

 

ظاهر گرافیکی جذاب و زیبا و متناسب با محتوا و موضوع‌های وب‌سایت

امکان ارائه محتواها در دسته‌بندی‌های متفاوت مانند: شعر، طنز، معما، داستان، تازه‌های بازیگران، کاریکاتور، ضرب‌المثل، تصاویر جذاب و دیدنی و…

امکان ارائه محتواهای مالتی مدیا نظیر تصاویر و ویدئوهای مربوطه

امکان معرفی مراکز تفریحی به همراه نمایش مکان آن‌ها بر روی نقشه‌های اینترنتی نظیر گوگل مپ .

طراحی سایت آژانس هواپیمایی | سایت شرکتی | مدیران طرح | 02188444637